Bibi’s Pet BnB, ZAKLADATEĽ IVANA – MEDZINÁRODNÁ STAROSTLIVOSŤ O ZVIERATÁ
Foto: Zábava so svojimi psami

“Byť okolo zvierat bolo vždy dôležitou súčasťou môjho života a som nadšená z mojej vášnivosti poskytovania kvalitnej starostlivosti o kone a domáce zvieratá mojich klientov. “ – IVANA, zakladateľka spoločnosti Bibi’s Pet BnB

S radosťou a vášňou sa postaráme o vaše domáce zvieratká

O mne: Počas posledných 22 rokov som venovala svoj voľný čas práci s viacerými neziskovými organizáciami pre záchranu zvierat na 3 kontinentoch. Priamo z ulíc som zachránila viac ako 200 psov a stovky mačiek a podrobila som procesu od návštevy veterinárnych kliník, správneho očkovania a registrácie, ich ošetrovania a samozrejme pohovorom s potenciálnymi zaujemcami o adopciu zvieratka, aby som nakoniec našla úžasnú “permanentnú rodinu”, ktorá by poskytla tu správnu a adekvátnu starostlivosť.

Na základe tejto práce som vytvorila platformu spoločnosti “Bibi Pet BnB” – The Pet Sitter – opatrovateľka domacich zvierat, aby som majiteľom domácich miláčikov umožnila a pomohla sa postarať o nich, keď ich musia na určitý čas opustiť – či už odcestovať na služobnú cestu, na dovolenku alebo sú zaneprázdneny a aby bolo o ich miláčika dobre postarané a ich majitel mal pokoj na duši, keď je mimo domova.

Keď som žila v Číne v rokoch 2002 až 2019 (tiež v Holandsku 3 roky a v USA 2 roky) bola som svedkom, že mnoho rodín malo pri odchode z Číny problémy s presťahovaním sa do inej krajiny, pretože premiestňovanie domácich miláčikov môže byť nielen veľmi nákladné, ale pre zviera aj veľmi stresujúce. Na pomoc som vytvorila sieť dobrovoľníkov a spoločne som pomohla mnohým rodinám priviesť svojich miláčikov do nového domova v zahraničí. Export a relokácia zahŕňala veľa plánovania, ako je vybavenie exportných a importných dokumentov, komunikácia s leteckými spoločnosťami a byť v súlade s pravidlami a podmienkami IATA, rezervácia letu, adekvátne vakcinácie a veterinarne testy a samozrejme správna voľba spôsobu trasportu zvierat.

Stále pokračujem v tejto činnosti a som neustále oslovená asistovať pri relokácie v zahraničí. Aj keď zvieratá boli vždy mojou vášňou, nie vždy som pracovala v tejto oblasti. Mám inžiniersky titul z Ekonometrie na Ekonomickej Univerzite v Bratislave a certifikát z investičného bankovníctv z New York University a pracovala som viac ako 18 rokov na rôznych pozíciách ekonomického a investičného bankovníctva v Európe, USA a Číne. V Číne som získala magisterský titul v čínskom jazyku v Tsinghua Univerzite. V súčasnosti pracujem nad mojim doktorátom (PhD) Medzinárodné vzťahy (v čínštine) na Fudan University v Shanghaii. Môj veľký zaujem o jazyky a cestovanie
(precestovala som veľkú čast sveta) ma printútil si urobiť Certifikát Turistickeho Sprievodcu na Ekonomickej Univerzite.

Dnes prevádzkujem aj súkromnú jazykovú školu, kde učím čínsky jazyk a kultúru a angličtinu a pripravujem študentov na štúdium na medzinárodných univerzitách v zahraničí. V Číne som pripravovala čínskych študentov na ich štúdia do zahraničia.

Ale: Mojou vášňou sú zvieratá popri mojich profesionálnych aktivitách a som pyšná na to, čo sa mi to podarilo dosiahnuť. Pomohola som zvieratám nájsť skvelé domovy. Taktiež som veľmi pyšná na to, že možem pomôcť majiteľom domácich miláčikov, ktorí potrebujú akúkoľvek pomoc. Aby som mohla profesionalne a správne vykonávať tieto služby študovala som a a získala som certifikát – CPPS Certified Professional Pet Sitter / Profesionálna opatrovateľka zvierat a Pet First Aid & CPCR / Prvá pomoc & CPCR pre zvieratá od Pet Sitting International (PSI) a taktiež už 2 dekády som medzinárodným členom British Horse Society (Britská Jazdecká Asociacia) a získala som kvalifikáciu BHS – Stajňový manažement a Jazdectvo/ Show Jumping/Parkúr v roku 2007 v Hong Kongu (jeden z 8 BHS centier medzinárodne).

Netreba dodávať, že sa vášnivo venujem poskytovaniu kvalitnej starostlivosti o domáce zvieratá a kone svojich klientov. So mnou Váš maznáčik nikdy nebude len ďalším psom, mačkou alebo koňíkom a inych drobných zvieratiek, ale bude mu poskytnutá láska a taktiež bude prispôsobené individuálnym požiadavkám.

NÁJDETE U NÁS NAJLEPŠU STAROSTLIVOSŤ O VAŠE ZVIERATÁ

So zakladateľom a majiteľom BiBi’s PET BnB – IVANA

Naše ponuky / Servis

Venčenie psov

Keď ste zaneprázdnení, vyčerpaný z práce, sme tu pre vás! Ponúkame rýchly a ľahký spôsob, ako dosiahnuť, aby bol Váš pes aktívny a šťastný. Naše služby to urobia za vás a pre Vašho domáceho maznáčika. Vyberte si z 30, 40 alebo 60 minút chôdze podľa potrieb vášho psa.

Rýchla kontrola alebo návšteva šteniatka

Máte doma nového maznáčika a nemáte čas. Trvá to iba 40 alebo 60 minút. Je veľmi dôležité ustanoviť pre svoje šteňa dobrú rutinu, socializáciu, dôslednosť a dohľad nad jeho správaním. A samozrejme pomáhame k učeniu pravidelných toaletných návykov a taktiež zabezpečíme, aby malo vaše šteňa dostatok vody a krmiva. Sme tu pre vás, ak nemôžete Vy.

Naše služby zahŕňajú: doplnenie vody / jedla, venčenie, upratanie ak Vás miláčik nešťastne náhodne urobí toaletu doma, základné školenie, s ktorým ste začali, profesionálna správa/report o šteniatku, aktualizácia fotiek/videa, v prípade potreby podáme lieky, TLC Tender Loving Care (nežná láskyplná starostlivosť).

Stráženie psíkov v nás doma

Aj keď ste odcestovaný, môžete mať pokoj na duši, že vďaka nášmu personálu sa Váš pes bude cítiť vítanejší, bezpečnejší a cítiť sa ako doma. Vaše zviera bude venčené a budeme mu venovať pozornosť, ktorú si vyžaduje a zaslúži. Psy zostávajú u nás doma, 100% bez klietok a pohodlné. K dispozícii sú len jeden psík alebo aj malé skupiny.

Naše služby zahŕňajú: Prenocovanie v našom dome: čerstvé jedlo / voda, ranná a večerná prechádzka, predbežná správa o vašom miláčikovi; aktualizácia fotiek/videa, TLC – veľa lásky a pozornosti. Môžete si zvoliť nepretržitú 24-hodinovú starostlivosť alebo hodinovú starostlivosť, alebo iba starostlivosť cez noc.

Starostlivosť o Vašho psa a mačky u Vás doma

Ponúkame stráženie psov a maciek a iných malých zvieratiek vo Vašej domácnosti, ktoré zaručuje, že váš miláčik bude spokojný a nebude musieť prenocovať v neznámom prostredí. Máte možnosť vybrať si medzi návštevami a prechádzkami pre psíkov, ktorí sú samostatní a môžu byť niekoľko hodín sami doma a medzi celonočným strážením. To je možné ako u Vás doma tak v našom prostredí. Vy poznáte Vášho psa najlepšie a viete, čo je pre neho najlepšie a my sa prispôsobíme Vaším požiadavkám, aby sa cítil, čo najlepšie.

Naše služby zahŕňajú: Prenocovanie/24h u Vás doma; čerstvé jedlo / voda, ranná a večerná prechádzka, predbežná správa o vašom miláčikovi, fotografia / video do telefónu alebo na e-mail, TLC – veľa lásky a pozornosti. Môžete si zvoliť buď nepretržitú 24-hodinovú starostlivosť alebo hodinovú starostlivosť, alebo iba starostlivosť cez noc.

Starostlivosť o ostatne domáce zvieratá

Nestaráme sa iba o mačky, psy a kone! Máme profesionálne skúsenosti s inymi domácimi miláčikmi, okrem iného s králikmi, vtákmi, jaštericami, škrečkami, rybami a korytnačkami a taktiež vieme skontrolovať Vaše nádrže a vonkajšie malé jazierka. Vieme, aké dôležité je ich prostredie, aby boli bezpečné a zdravé. Od čistenia, kontroly teploty až po sledovanie spotreby potravín. Stráženie môže prebiehať u Nás doma alebo ich navstevovanie u Vás doma. Samozrejme podmienkou je zaočkovanie a odčervenie podobne ako pri psoch a mačkách.

Behanie so psom

Sme bežci s psami! Táto špecializovaná služba je podobná našej službe pri venčení psov, až na to, že – samozrejme – ideme rýchlejšie, nie? … Väčšina psov je schopná (a veľmi ochotná) sa pohybovať rýchlym tempom, a preto s nami chodia radi. Ako rýchlo pôjdeme, záleží len na Vás a Vašom psovi, čiže berieme do úvahy podľa plemena (zvlášť sme pozorní u brachycefalickych psov s krátkymi nosmi ako je pug, boxer, caucau, bulldogs atd..) a podľa veku. Či už rýchle alebo pomalé, je to vynikajúce cvičenie pre psa. Mať nás, ako svojho psieho bežca by pre Vás mohlo byť ideálne, ak máte psa, ktorý má veľa energie, chce sa vždy hrať alebo ak cez deň nie je nikto doma. Mohla by to byť tiež skvelá voľba, ak váš pes vykazuje negatívne vlastnosti v správaní alebo sa u neho objavuje psia obezita, problémy so srdcom, bedrami a kĺbmi, pretože cvičenie môže často znížiť (alebo eliminovať) úzkosť a stres, ktoré vedú k nežiaducemu správaniu. Viete, že väčšina psov potrebuje každý deň solídnych 20-30 minút výrazne zvýšiť tepovú frekvenciu. To je ozajstné minimum a väčšina plemien potrebuje dlhší čas, takže naša služba v tomto prípade môže byť dokonalým riešením.

Nerobte si starosti, ak ste so svojim psom nikdy predtým nebežali. Vyskúšame to a vyhodnotíme, ako to zvláda. Môžeme ísť rýchlejšie alebo pomalšie, čo je najlepšie pre vašu konkrétnu situáciu a potreby vášho domáceho maznáčika. V prípade potreby môžete namiesto toho kedykoľvek prejsť na našu službu venčenia psov.

Vyberte si 30, 45 alebo 60-minútový beh a váš psík bude šťastne unavený.

Služby “Concierge” a Paw Taxi

Naše služby “concierge” pre domácich miláčikov vám umožnia pokračovať vo Vašom rušnom životnom štýle. Teraz je viac ako kedykoľvek predtým skutočne toľko práce a málo hodín. Sme tu, aby sme pomohli. Potrebujete odviezť domáceho miláčika k ošetrovateľovi alebo k veterinárovi, alebo do salónu starostlivosti? Môžeme pomôcť! Dovoľte nám, aby sme za vás vybavili Vaše záležitosti ak Vám zrazu niečo prerušilo Váše plány alebo jednoducho nestíhate.

Naše “concierge” služby pre domácich miláčikov zahŕňajú:

– Odviezť / vyzdvihnúť u veterinára alebo ošetrovateľa, alebo salónu starostlivosti
– Vyzdvihneme lieky pre domácich miláčikov od Vášho veterinárneho lekára
– Nakúpime a doručíme zásoby krmiva
– Cena závisí od času a počtu najazdených kilometrov.

Súkromný základný výcvik

Nikdy nie je neskoro učiť sa, skúmať, pozorovať a ziskavat nove vycvikove ..
Nedávno adoptované? Ste prvý majiteľ psa? Alebo len chcete, aby sa Váš pes naučil nejaké nové
triky? Kontaktujte nás a rezervujte si stretnutie s jedným z našich trénerov.

Zakladný výcvik zahŕňa:
Výcvik šteniatka: ako kontrolovať hryzenie / žuvanie, ako predstaviť psíkovi vodítko, základy
hygieny v interiéri,
Nácvik chôdze: Tahanie/Spomalovanie na vodítku

Základné príkazy: Sadni, Ľahni a Zostaň a ako vítať zdvorilo hostí (bez nevhodného skákania)
Socializácia – prostredie, pes/človek, pes/pes

Základná starostlivosť o Vášho koňa a poníka.

Pomôžeme Vám postarať sa o Vášho koníka alebo poníka, keď ste neprítomný. Majiteľka spoločnosti BibiPetBnB, ktorá je členom (BHS) British Horse Society taktiež certifikovana na stajňový manažment a na drezúru / skoky.

Nasledujúce služby zahŕňajú:
Ranná a večerná služba

– Kŕmenie / voda (seno, obilie, doplnky/suplementy podľa špecifikácie)
– odstránenie deky, čistenie koníka, aplikácia repelentu podľa potreby a vyvedenie koníka von na
trávu alebo do výbehu)
– Vyčistíme jazdecké vybavenia, napríklad sedlá a uzdy;
– V prípade nepriaznivého zdravotného stavu koníka budeme kontaktovať veterinára ihneď;
– Vieme ošetriť drobné rany a podávať určité lieky;
– Podľa potreby postupujeme podľa pokynov veterinárnych lekárov;

!!! I keď sme poistení a odborne spôsobilí na poskytovanie týchto služieb, NEMÔŽEME
cvičiť/jazdiť kone !!!

Prvotriedne Svadobné Služby s Vaším 4-nohým miláčikom

Váš svadobný deň je jedným z najdôležitejších okamihov Vášho života. A dáva to zmysel, že chcete, aby bol súčasťou tohto podujatia Váš štvornohý miláčik! Viac a viac párov zahŕňa do svojich svadobných osláv aj svojich miláčikov. Takže nevajte ani Vy – kontaktujte nás ohľadom
rôznych balíkov, ktoré ponúkame:

Kompletný balík je prispôsobený tak, aby vyhovoval Vášmu miláčikovi a Vašim potrebám. Toto
zahŕňa:
-bezplatná vstupná konzultácia
-dohodnutie termínu vo welnesse/ozonetherapia, my to za Vás urobíme
-obliekanie vášho miláčika podľa vašich požiadaviek
-preprava Vášho domáceho maznáčika na / z miesta skúšky, obradu a fotenia
-starostlivosť o domáceho miláčika počas celej akcie
-starostlivosť o Vášho miláčika po obrade už u Vás doma

Oslava narodeninových a podobných osláv

Zabezpečujeme aranžovanie, projektovanie, prípravu na rôzne večierky, ako sú:
– Oslavy narodenín pre Vaše domáce zvieratá
– Výročia adopcie
– Rôzne Zbierky (Fundraising) aktivity
– Rôzne charitatívne večierky/party

Čo obsahuje balík:
– Koordinácia miesta konania alebo u Vás doma
– Podľa Vášho vkusu digitálna pozvánka s fotografiou vášho šteňaťa
– Tematické dekorácie
– Váš výber až (3) aktivít, ktoré sú zábavné pre psov a ľudí
– Zaručujeme dve hodiny s členmi nášho tímu, aby sme zabezpečili hladký priebeh udalosti
– Všetko od prípravy až do konca zahŕňajúc základné čistenie/odstránenie večierkových dekorácií.

Bibi’s Pet BnB

Naše referencie a posudky 🌹🙌🥰

S Ivanou som sa stretla v Šanghaji a poznáme sa viac ako 10 rokov. Keď sme sa stretli prvýkrát, obidve sme mali svoje vlastné kone v tej istej stajni. Okrem jazdenia ju poznám ako milovníčku zvierat, zachránila mnoho psov a mačiek. Miluje zvieratá s veľkým súcitom. Je to taký úžasný človek, akého som kedy stretla.

Wai Chee Vera Za
Hong Kong 🇭🇰

Vera je majiteľkou viacerých zvierat vrátane koní, psov a mačiek. Podporuje veľa charitatívnych organizácií zvierat ❤️ A je majiteľkou niekoľko konií v Číne a Austrálii.

Ivanu poznám už desaťročie a môžem potvrdiť jej lásku k zvieratám a jej odhodlanie venovať sa ich blahobytu, zabezpečiť im dobre životné podmienky a pohodu. Má skúsenosti so starostlivosťou o zvieratá a po zavedenej novej služby získala nové profesionálne certifikáty v USA. Dôveroval by
som jej absolutne s akýmkoľvek vlastným zvieraťom.

Prof. Dr. Alistair Edgar
Canada 🇨🇦

Associate Professor, Department of Political Science, Wilfrid Laurier University (WLU), Waterloo,Ontario, Canada. Docent – Katedra politológie, Wilfrid Laurier University (WLU), Waterloo, Ontario,Kanada.Former Executive Director Academic Council on the United Nations System (ACUNS) Canada. Bývalý výkonný akademický výbor pre systém OSN (ACUNS) Kanada.

S Ivanou som sa stretol v roku 2015, keď som uvažoval o adopcii psa bez domova, ktorého si dočasne vzala. Vtedy som pre-adopčným testom neuspel: Napriek mojim prosbám pes išiel do rodiny, ktorá by v skutočnosti mohla lepšie zabezpečiť životné podmienky pre psíka; práve vtedy som nespĺňal adopčné kritériá, ktoré si Ivana sama vypracovala v jej vlastnom dotazníku. V tomto prípade som bol neúspešný. Pri tomto procese som sa s Ivanou zoznámil ako s mimoriadnou opatrovateľkou opustených psov a iných zvierat v Číne, a to natoľko, že pochybujem, že v Číne môže existovať jedna osoba s väčším srdcom pre zvieratá alebo ktorá urobila viac pre zabezpečenie ich nových domov a pre starostlivosť o stovky psov v Číne. Čo ma najviac prekvapilo, je jej úplná nezištnosť: Kedykoľvek ja alebo niekto iný, o kom som vedel, že potrebujem pomoc, poskytla ju hojne bez akejkoľvek agendy, okrem pomoci dotyčnému zvieraťu. Veľké slová, ale úplne oprávnené: Naozaj si nemôžem spomenúť na jedinú osobu, ktorá by mi pomohla s akýmkoľvek problémom domácich miláčikov v Číne ako ona.Ivana je úžasný človek, o ktorom by som ani chvíľu neváhal, absolútne 100% by som zveril do jej rúk moje zvieratká.

Alex Schultz, Denmark 🇩🇰 & China

Bývalý Dánsky Diplomat

Píšem to ako referenciu a ako poctu Ivane Blechovej. Aj, keď toto rozprávanie súvisí s Ivanou a jej špeciálnou schopnosťou vzťahovať sa na zvieratá a starať sa o ne, je potrebné si uvedomiť, že nie je len milovníčkou zvierat, ale aj vzdelanou a tvorivou ženou inteligencie a vášne. Táto kombinácia
atribútov ju robí veľmi výnimočnou.
Moja rodina a ja sme sa prvýkrát stretli s Ivanou v Šanghaji, keď sme tam aj Ivana, aj moja rodina boli expati /cudzinci žijúci v Číne. Obidve – Ivana a ja s mojou rodinou sme mali lásku k zvieratám, ale Ivana bola v úplne v inej dimenzii/lige. Nikdy som nestretla nikoho tak premysleného a oddaného osudu zvierat a jeho dobrých životných podmienok ako Ivana. Jej znalosti o potrebách zvierat, jej intuitívna schopnosť správať sa a starať sa o psy, mačky, kone a ešte viac sú príkladné.
Ona má toho toľko ponúknuť, čo nás ostatných musí naučiť o našich zvieracích živých bytostiach. Zdá sa, že zvieratá nejako cítia, že im Ivana pomôže a sú k nej okamžite priťahované. A to z dobrého dôvodu. Zdá sa, že vedia, že sa o nich postará a zabráni im v ceste akejkoľvek ujme.
Náš konkrétny prípad sa týkal starostlivosti o dve malé mláďatá, ktoré Ivana jedného dňa nechtiac našla na ceste. Ujala sa ich (ako to už predtým urobila pre desiatky mačiek a psov), aj keď v tom čase bola jej vlastná ekonomická situácia neistá. Prostredníctvom vlastnej osobnej siete priateľov a kolegov našla Ivana prechodné domovy pre mláďatá (v našom byte) kým im nenájdu dobré a stabilné trvalé domovy. A, že to urobila s pozoruhodnou rýchlosťou a usilovnosťou. Ivana by nenechala tieto malé stvorenia len tak umiestniť do trvalých domovov bez prísnych pohovorov. Pri vykonávaní vysoko kvalitnej náležitej starostlivosti vždy zabezpečovala, aby sa zvieratá pod jej starostlivosťou dostali do starostlivých a súcitných rodín, ktoré chápali povinnosti a radosti z dlhodobej trvalej adopcie, taktiež rodinám, ktoré sa neustále sťahovali do iných krajín.
Dve šteniatka, ktoré sme mali dočasne, odišli do dvoch domov; Max do krásnej americkej rodiny žijúcej v Šanghaji a Kiki k austrálskemu expatovi, ktorý nakoniec priviedol Kiki a ešte jedného im zachráneného psíka späť do Melbourne. Všetci sme boli šťastní, keď sme vedeli, že tieto mláďatá prešli od života v biede na uliciach Šanghaja k milujúcim a starostlivým rodinám, (ktoré sú mimochodom a opäť na jej počesť) stále v kontakte s Ivanou, ktorá jej zasiela pravidelné informácie a fotografie vďačne a šťastné mláďatá.Neváhala by som ani na chvíľu, aby sa Ivana krátkodobo alebo dlhodobo starala o moje domáce zvieratá. Ona je proste najlepšia.

Alexandra Kostiw 🇨🇦 Canada

Successfull lawyer in Canada

BIBI’S PETBNB ……………………. VYSOKO ODPORÚČANÉ……………………. Moje priateľstvo s Ivanou sa datuje od roku 2012, drobná, vždy usmiata a veľmi energická Slovenská dáma s obrovským srdcom pre každého živého tvora. Úžasne sledujem, ako popri svojej kariére a študiach sa roky venovala najmä zvieratám. Okrem toho, že je záchrancom zvierat, je aj profesionálnou opatrovateľkou a jazdkyňou koni a milovníčkou psov. Považujem ju skôr za „Šepkáča zvierat“ ako za opatrovateľa zvierat. Väčšina zvierat sú veľmi vnímavé bytosti. Cítia stav mysle človeka. Keď je so zvieraťom, stane sa v duchu jedno. Jej pozitívna energia a pokojná povaha, ktorá presne zodpovedá spôsobu reakcie zvieraťa. Jej vysoká motivácia vychádza z úvahy o starostlivosti o zvieratá ako o životnom štýle ako o zamestnaní. Okrem toho jej organizačné schopnosti, dochvilné návyky a disciplinárny charakter pomáhajú zabezpečiť dobrú starostlivosť o vaše domáce zvieratá, vrátane tých, ktoré majú špeciálne potreby. Vždy považujem svojho domáceho maznáčika za súčasť svojej rodiny, preto je pre mňa nesmierne ťažké nechať ho s cudzím človekom. Nerobila by som si však starosti, že by som svojho miláčika nechala s Ivanou! Vedela by som, že môj “maznáčik” by bol v jej starostlivosti šťastný. Akonáhle sa váš maznáčik spojí s Ivanou, bude navždy súčasťou jeho života. Bibi’s Petbnb vrelo odporúčam.

Deniz Berberoglu, Michigan, USA 🇺🇸

Biologist ❤️

Ivanou sa poznám osobne 8 rokov. Prvýkrát sme sa stretli, keď som uvidel reklamu na zachráneného Springer Spaniela, ktorý potreboval nový milujúci domov. Ten pes je teraz so mnou
spolu s druhým zachráneným Springer Spanielom. Ivana bola mimoriadne zdvorilá, profesionálna a veľmi dôsledná v prístupe pri hľadani nového zodpovedného vlastníka/domova pre psika.
Od toho dňa sme sa stali veľkými priateľmi a bol som svedkom jej neúnavného záchraneného psa za psom. Neustále sa o nich starala, navštevovala veterinárov a ošetrovala ich predtým, než im našla nový domov.Nielen, že to robila na domácom trhu, kde žila v Číne, ale tiež sa usilovne usilovala nové domovy v zahraničí, a to tiež vyhľadávaním dobrovoľníkov na vyslanie do zahraničia. Pomohla mi pri mojom presídlení z Číny do Thajska a pomohla mi absolútne prejsť cez všetky byrokracie a dostať ich bezpečne a bez námahy do Thajska – mojej novej destinácie.
Not only did she do this domestically, but also went all the way in arranging many to be sent abroad. She helped me in my relocation from China to Thailand, assisting me get through all the red tape, to get them safely and effortlessly here with me.Nemohol by som odporučiť lepšieho človeka pre takúto rolu. Ivana je z môjho pohľadu úžasná,
dobrosrdečná a milujúca zvieratá.Ďakujem!
Paul Jeffery

Paul Jeffery, UK 🇬🇧

Former University of Economy Lecturer, currently business owner in hospitality industry. Univerzitný Profesor Ekonómie, momentálne majiteľom a konateľom v oblasti hospitailty

Moja kamarátka Ivana je úžasná milovníčka zvierat, nielenže v núdzi zachraňuje zvieratá, ale s láskou sa o ne aj stará a taktiež asistuje pri sťahovaní expatov a ich milačikov do iných krajín.Môžem Vás ubezpečiť, že je to dokonalá osoba, ktorá sa postará o Vaše zvieratá, ak potrebujete profesionálnu opatrovateľskú službu pre domáce zvieratá.

Christie Holzer, Munich in Germany 🇩🇪

Marketing/Manažér/Ekonóm, Nemecko

“S Ivanou som sa stretol pred mnohými rokmi v Šanghaji, samozrejme s jej psami. Má hlbokú a neúnavnú lásku a trpezlivosť k zvieratám, najmä k psom a koňom. Vždy som ju obdivoval za množstvo záchranných aktivít zvierat, veľa z nich. Niektoré samozrejme sa odohrávali uprostred noci. Ivana ide o kilometer navyše pre zvieratá v núdzi. Dôveroval by som jej, že sa kedykoľvek postará o môjho psa.“

Fabian G.🇨🇭Switzerland

Obchodný žurnalista/ Švajčiarska národnosť

Ešte som nikdy nepoznal niekoho tak vášnivého pre zvieratá ako Ivana. Urobí pre to všetko, aby im zabezpečila len tie najlepšie životné podmienky. Vychádza v ústrety každému zvieraťu v núdzi. Vždy úspešne vedela zorganizovať zbierku fondov na účely záchrany zvierat a v zásade zabezpečila dobré životné podmienky zvierat v Šanghaji, kde sme sa práve prvýkrát stretli. Ivana má spôsob, ako so zvieratami, a keby som mal niekomu dôverovať so svojimi miláčikmi, nemal by som chvíľu váhania, či dôverovať Ivane.

Alex May, USA 🇺🇸

International Lawyer, USA Citizen Medzinarodny Pravnik, USA

Medzinárodné rezervácie 🌎

Nájdete nás na Slovensku 🇸🇰

Najlepšie ceny zaručené 🙌

Akceptujeme Bankový prevod a Paypal

Bibi’s Pet BnB | Slovakia

contact@bibpetbnb.com

+421 (0) 902 320 237

https://www.bibipetbnb.com

KVALIFIKÁCIE

Ivana je aktívnym členom viacerých profesijných organizácií

a je pevne odhodlaná zabezpečovať blaho a starostlivosť o zvieratá

ODBORNÉ A PROFESIONÁLNE SKÚSENOSTI

AKREDITÁCIA

Prvá na Slovensku trenovaná a certifikovaná opatrovateľka domácich zvierat

CPPS (Certified Professional Pet Sitter) PSI Pet Sitting International USA , Členom Organizácie PSI v USA

CPPS (Certified Professional Pet Sitter) PSI Pet Sitting International USA – Certifikovaná ako prvá na Slovensku 

Britská Jazdecká Asociacia (BHS) – získala som kvalifikáciu BHS – Stajňový manažement a Jazdectvo/ Show Jumping/Parkúr v roku 2007 v Hong Kongu (jeden z 8 BHS centier medzinárodne).

Britská Jazdecká Asociacia (BHS) – medzinárodný člen už mnoho rokov